×

Warning message

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.
E-commerce

Online objednávky

Jedna z nejpohodlnějších možností objednání výrobků je prostřednictvím naší on-line objednávkové platformy - ACUVUE@ www.online.acuvue.cz. Stačí se přihlásit a můžete zasílat Vaše objednávky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

V případě nejasností se, prosím, obraťte na náš zákaznický servis, kde Vám rádi pomohou s případnými dotazy.

 

Telefon

Náš specializovaný tým zákaznického servisu je k dispozici na naší bezplatné telefonní lince: 800 444 414.

Naše pracovní doba:

Pondělí - Pátek 8.30–17.00

Telephone

 

EDI

elektronická výměna dat (Electronic data interchange, EDI)

EDI je významnou službou zlepšující obchodování s mnoha obchodními partnery na trhu s kontaktními čočkami, což šetří čas i náklady našich zákazníků. Budeme i nadále investovat do nových platforem EDI s hlavními obchodními partnery, abychom Vám poskytli přesnější, automatické a včasné informace.

Pro více informací se obraťte na tým zákaznického servisu.

 

Online dotazy

Kromě výše uvedených možností můžete k získání jakýchkoliv dalších informací kontaktovat náš zákaznický servis na emailu v[email protected].

Použít můžete také náš Kontaktní formulář. Po odeslání formuláře Vás bude do 24 hodin kontaktovat náš zákaznický servis.

Online inquiry