Najděte správné dioptrické hodnoty torických kontaktních čoček ACUVUE® pro Vaše klienty s astigmatismem rychle a snadno1 pomocí Kalkulátoru pro výběr torických čoček ACUVUE®

Zjistěte, jak používat náš kalkulátor>

Zadejte naměřené hodnoty pro brýlovou korekci pro jedno nebo obě oči

*Povinné | Vymazat vše

  • Sférická síla*
  • Hodnota cylindru*
  • Osa*
  • Vertex vzdálenost* 

1. Data ve složce JJV 2024. ACUVUE® Brand Contact Lenses for ASTIGMATISM overall fitting success, orientation position, rotational stability and vision performance.

Prohlášení: Kalkulátor je poskytován odborníkům pouze pro vzdělávací a praktické účely ve spojení s označením kontaktních čoček značky ACUVUE® určených pro korekci ASTIGMATISMU. Společnost Johnson & Johnson s.r.o. nepředepisuje korekci a tato kalkulačka nenahrazuje odpovídající odborné vzdělání a odbornou přípravu ani použití nezávislého odborného úsudku. Společnost Johnson & Johnson s.r.o. nemůže zaručit přesnost nebo úplnost informací, který tento kalkulátor poskytuje. Každá klinická situace by měla být považována za jedinečnou pro každého konkrétního klienta a veškerá léčba by měla být podle toho individualizována. Společnost Johnson & Johnson s.r.o. neschvaluje ani nedoporučuje žádnou konkrétní techniku nad rámec toho, co je uvedeno v označení výrobku, a podle úsudku specialisty mohou být za vhodné považovány i jiné techniky.

Důležité bezpečnostní informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Stejně jako u jiných kontaktních čoček mohou vzniknout oční obtíže, včetně rohovkového vředu. U některých uživatelů se může vyskytnout mírné podráždění, svědění nebo nepohodlí. Kontaktní čočky by neměly být používány v případě očních infekcí nebo jiných očních onemocnění nebo v případě systémového onemocnění, které může ovlivnit oko. Podrobné informace o výrobku, včetně kontraindikací, bezpečnostních opatření a nežádoucích účinků, naleznete v návodu k použití nebo na webových stránkách www.e-ifu.com/cs/.

Všechny kontaktní čočky ACUVUE® mají UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření do rohovky a do oka. Kontaktní čočky absorbující UV záření NENAHRAZUJÍ ochranné sluneční brýle s UV filtrem, neboť nezakrývají celé oko a jeho okolí.

2024PP11568