KOMBINACE 3 UNIKÁTNÍCH TECHNOLOGIÍ

Čočky v sobě spojují 3 unikátní technologie, jejichž výsledkem je čočka nabízející špičkový výkon i komfort*1,2,3

Ikona šedého kruhu s kontaktní čočkou uprostřed s textem PUPIL OPTIMISED DESIGN

NAVRŽENO PRO VÝJIMEČNÝ VIZUÁLNÍ VÝKON*1

100% parametrů je individuálně přizpůsobeno změnám velikosti zornice podle věku a refrakční síly oproti méně než 2 % u předního konkurenta1

Ikona šedého kruhu s kontaktní čočkou uprostřed s textem HYBRID BACK-CURVE TECHNOLOGY

PRO PŘESNĚJŠÍ APLIKACI

Technologie Hybrid Back Curve lépe odpovídá přirozenému tvaru oka a pomáhá udržet optiku klienta na správném místě a ve správném stavu1

Ikona šedého kruhu s kontaktní čočkou uprostřed s kapkami vody a textem PROPRIETARY EMBEDDED WETTING AGENT (PATENTOVANÉ ZABUDOVANÉ SMÁČEDLO)

PRO VÝJIMEČNÝ KOMFORT

Pomáhá udržovat stabilitu slzného filmu klientů, aby se oči cítily pohodlně po celý den2,3

UDRŽTE SI KLIENTY S NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZNAČKOU KONTAKTNÍCH ČOČEK NA SVĚTĚ – ACUVUE® OASYS


*Oproti předchozímu multifokálnímu designu JJV je technologie optimalizována jak pro parametry refrakční vady, tak pro sílu adice pro různé pozorovací vzdálenosti a úrovně osvětlení.

**www.clinicaltrials.gov je webová stránka spravovaná Národním ústavem zdraví USA (NIH) 25 klinických studií hodnotilo subjektivní komfort jako primární nebo sekundární koncový bod pro 2-týdenní čočky ACUVUE® OASYS a ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™. Revize provedena k 20. září 2020.

# V porovnání s konkurenčním designem; technologie optimalizována jak pro parametry refrakční vady, tak pro sílu adice.

Source Euromonitor International Limited; Eyewear 2024 edition; value sales at rsp, all retail channels, 2022 data; “Acuvue family of brands” represents aggregated sales of the following brands: 1-day Acuvue, Acuvue Oasys, Acuvue Advance, Acuvue, and Acuvue2.

1. Data ve složce JJV 2020. TECHNOLOGIE ACUVUE® PUPIL OPTIMISED DESIGN: Kontaktní čočky JJVC, parametry designu a související výhody.

2. Data ve složce JJV 2018. Podobnosti mezi mucinem a poly(N-vinylpyrrolidonem) (PVP)

3. Data ve složce JJV 2018. Základní prohlášení značky ACUVUE® týkající se klinických výsledků a celkových vlastností materiálu.

 

*Všechny kontaktní čočky ACUVUE® mají UV filtr třídy 1 nebo třídy 2, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření do rohovky a do oka. Kontaktní čočky absorbující UV záření NENAHRAZUJÍ ochranné sluneční brýle s UV filtrem, neboť nezakrývají celé oko a jeho okolí. Propustnost UV záření měřená u čočky –1,00 D.