V Johnson & Johnson Vision děláme vše pro to, abychom podpořili vás, vaši praxi a vaše pacienty. Rozumíme problémům, před nimiž stojíte, a naším cílem je podpořit váš úspěch ze všech úhlů. Díky zpětné vazbě, kterou jste nám poskytli, jsme vyvinuli náš program Podpora 360.

Každý měsíc hovoříme se stovkami zákazníků. Cenné informace a zpětná vazba, které od nich získáváme, formují náš přístup, zlepšují stávající programy a pomáhají nám rozvíjet nové.

Podpora 360 se zaměřuje na čtyři klíčové oblasti:

 

INOVATIVNÍ PRODUKTY

Vždy se snažíme dodávat kontaktní čočky vyrobené takovou technologií, která zajišťuje optimální pohodlí, vidění a zdraví. Kontaktní čočky značky ACUVUE® mohou přispět ke štěstí a spokojenosti pacientů, kteří pak budou věrnější a svého očního specialistu rádi dál doporučí.

Ve společnosti Johnson & Johnson Vision jsme hrdí na to, že jsme jediným velkým výrobcem, který nevyrábí kontaktní čočky pod jménem někoho jiného*: to je náš příslib očním specialistům. Když tedy doporučíte kontaktní čočky značky ACUVUE®, nabízíte pacientovi nezaměnitelný zážitek.

 

PROFESNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Našim cílem je přivítat více lékařů v našem institutu THE VISION CARE INSTITUTE®, kde nabízíme možnost přímého vzdělávání a řadu kurzů vedených nezávislými odborníky. Cennou podporou jsou i naše celoroční série akcí a výjezdových programů.

 

NÁSTROJE NA PODPORU PRAXE

Podpořte svou praxi prostřednictvím našich marketingových nástrojů a národních programů. Nabízíme například propagační materiály pro prodejní místo a školící kurzy pro personál.

 

LEPŠÍ PÉČE O ZÁKAZNÍKA

Neustále hledáme způsoby, jak zajistit, aby bylo pro vás podnikání s námi co možná nejjednodušší, ať již zefektivňujeme proces vracení zboží nebo zlepšujeme přímý servis pacientům.

Chceme být součástí příběhu o úspěchu. Vašeho příběhu.

 

*Interní analýza vychází z údajů nezávislé třetí strany z období leden-prosinec 2013, trh všech měkkých kontaktních čoček je definován v britském ACUVUE® a  THE VISION CARE INSTITUTE®, které jsou ochrannými známkami Johnson & Johnson Medical Ltd. © Johnson & Johnson Medical Ltd. 2014. Johnson & Johnson Vision Care je součástí Johnson & Johnson Medical Ltd.