×

Warning message

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.
THE CONTACT LENS THAT KNOWS LIGHT
THE CONTACT LENS THAT KNOWS LIGHT

Podívejte se na budoucnost

Zjistěte více o kontaktních čočkách ACUVUE® OASYS with Transitions™. První kontaktní čočky svého druhu, které se umí přizpůsobit okolním světelným podmínkám.1,2,3,4

Ostré světlo je skutečným problémem

97 % klientů uvedlo, že denně zažívají situace, kdy je jasné světlo obtěžuje a 63 % z nich to považuje za velký problém5

Jasné řešení je přímo tady

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™ snižují působení rušivého světla jak venku, tak uvnitř budov, protože se umí přizpůsobit okolním světelným podmínkám a automaticky se změnit z čirých na tmavé a zpět. Navíc filtrují modré světlo6 a chrání oči před škodlivým UV zářením.2,7

  • MÉNĚ MŽOURÁNÍ jako reakce na ostré světlo8,9
  • RYCHLEJŠÍ ADAPTACE NA JASNÉ SVĚTLO až o 5 sekund8,9
  • Poskytují lepší barevný kontrast = poskytují lepší vidění8,9

Technické parametry

Pro seznam výhod pro klienta a technické specifikace kontaktní čočky – klikněte zde.

 

Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Prostupnost UV záření měřená pro čočky s mohutností -1,00 D.

1. FDA Press Release: FDA clears first contact lens with light-adaptive technology https://www.fda.gov/newsevents/newsroom/pressannouncements/ucm604263.htm April 10, 2018.

2. JJV Data on File 2018: Definition of ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™

3. JJV Data on File 2018: ACUVUE® OASYS with Transitions™ Objective Clinical Evaluation of two silicone hydrogel reusable contact lenses. Studie prováděna na skupině n=58 ve Spojených Státech Amerických. Klinická studie prokázala, že tento benefit se s vyšší pravděpodobností projeví u lidí s tmavší duhovkou.

4. Tím, že vašemu zraku pomájí se rychleji adaptovat na jasné světlo a snižují mžourání

5. JJV Data on File 2019: ACUVUE® OASYS with Transitions™ Studie prováděna ve Velké Británii na skupině spotřeitelů vyžadujících korekci zraku ve věku 18-29 let.

6. Calculated per ISO-8980-3 for 380-460nm (Blue Light Hazard Function, B()).

7. JJV Data on File 2018: Charakteristika materiálu kontaktních čoček z rodiny ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® Plus a dalších kontaktních čoček s opakovaným nošením.

8. JJV Data on File 2018: ACUVUE® OASYS Brand Contact Lenses with Transitions™ Light Intelligent Technology – Objective Clinical Claims

9. V porovnání s ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS

Kontaktní čočky nenahrazují sluneční brýle.

These contact lenses are not a replacement for sunglasses.

Transitions, Transitions logo a Transitions Light Intelligent Technology™ jsou ochrannou známkou společnosti Transitions Optical, Inc. použité v rámci licence u Transitions Optical Limited a Johnson & Johnson Vision Care, Inc.